ZDOBĄDŹ DARMOWY AUDYT SWOJEJ STRONY

Uzyskaj bezpłatny i profesjonalny audyt swojej strony internetowej - w tym szczegółową analizę SEO Twojej witryny, konkurencji i rynku, w jakim działasz.

Audyt obejmuje dokładną ocenę Twoich mocnych i słabych stron, zrozumienie potencjału Twojej branży oraz dostarczenie planu, który pomoże Ci zdobyć więcej klientów ONLINE. 

 

Pobierz audyt swojego biznesu! 

Na czym to polega?

W audycie biznesowym zanurzamy się głęboko w dane Twoich konkurentów i rynku. Analizujemy to, jak wypadasz na ich tle w takich sprawach jak:

  • Pozycjonowanie
  • Kampanie reklamowe
  • Wygląd strony i błędy na niej
  • Najlepiej sprzedające się treści w Twojej branży

Sprawdzamy stan Twojej strony internetowej i całego biznesu zarówno pod kątem pozycjonowania, wartości dla klientów, jak i wszelkich innych technicznych spraw. 

Co się stanie po wysłaniu formularza? 

Po przesłaniu przez Ciebie formularza przygotujemy dla Ciebie indywidualny i profesjonalny audyt, który pozwoli Ci zidentyfikować i pokonać wszelkie przeszkody w rozwijaniu swojego e-commerce. 

Możesz tylko zyskać!

Nie musisz podpisywać żadnej umowy, nie płacisz ani złotówki, nie jesteś w żaden sposób nam dłużny - audyt możesz zachować dla siebie, a plan rozwiązań, jaki w nim znajdziesz możesz zlecić komukolwiek. 

Ile czasu muszę czekać?

Przygotowanie dokładnego audytu trwa od 3 do 14 dni - w zależności od złożoności Twojej strony i biznesu. Czas realizacji będzie krótszy w przypadku posiadania kilkudziesięciu produktów w ofercie, a dłuższy, jeśli masz ich kilkadziesiąt tysięcy. 

Kim jesteście?

Jesteśmy agencją marketingową, skupiającą się na biznesowych strategiach marketingu internetowego, głównie w obszarach SEO i SEM. Pomagamy małym i średnim biznesom w dynamicznym rozwoju kanałów sprzedaży. Naszym klientom w ramach SEO gwarantujemy wyniki w ciągu 3 miesięcy od rozpoczęcia współpracy lub zwrot pieniędzy. 

POTRZEBUJESZ CZEGOŚ INNEGO?

Opowiedz nam o tym! 

Powiemy Ci, co musisz zrobić, aby być najlepszym. 

Skontaktuj się z nami, a my stworzymy i dostarczymy strategie cyfrowe na miarę Twojej marki. 

Opinie o nas