ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Strony WordPress

1. Jak długo trwa proces tworzenia strony internetowej?

Czas potrzebny na stworzenie strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak złożoność projektu, funkcjonalności, które klient chce wdrożyć, oraz szybkości komunikacji i dostarczania niezbędnych materiałów przez klienta.

Dla prostych stron internetowych proces ten może trwać od dwóch tygodni do miesiąca. Bardziej skomplikowane projekty, wymagające niestandardowych funkcjonalności lub zaawansowanego projektowania, mogą wymagać nawet kilku miesięcy pracy.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile potrwa stworzenie Twojej strony, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci takiej informacji w ciągu 24 godzin. 

2. Ile będzie mnie kosztować stworzenie strony internetowej?

Koszt stworzenia strony internetowej jest równie zmienny i zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj platformy (np. WordPress, indywidualny projekt), złożoność projektu, wymagane funkcjonalności, jakość grafiki, czy potrzeba tworzenia treści. Dla prostych stron opartych na gotowych szablonach cena będzie wynosić około tysiąc złotych. W przypadku bardziej zaawansowanych, niestandardowych projektów, koszt może sięgać od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem prac ustalić jasny zakres projektu i oczekiwania, aby móc dokładnie oszacować koszty.


3. Jakie są warunki płatności za stworzenie strony internetowej?

Standardowymi warunkami płatności za strony internetowe jest 50% przedpłaty, po podpisaniu umowy oraz 50% po wykonaniu strony internetowej. Poprawki wymagane przez klienta są już w cenie. 

4. Jakie są koszty utrzymania strony po jej stworzeniu?

Utrzymanie strony stworzonej w systemie WordPress, na którym tworzymy serwisy, wiąże się z niewielkimi kosztami. Nie ma tutaj żadnego abonamentu – musisz jedynie dbać o coroczną opłatę za hosting i domenę. 

5. Czy potrzebuję dostarczać własne materiały, takie jak teksty czy zdjęcia, czy to coś, co może zrobić agencja?

Jeśli posiadasz już materiały takie jak teksty i zdjęcia, które chcesz wykorzystać na stronie, jesteśmy w stanie je zintegrować. Jednakże, jeśli potrzebujesz pomocy w stworzeniu treści lub zdobyciu materiałów graficznych, nasza agencja może również zapewnić te usługi. Posiadamy zespół doświadczonych twórców treści i grafików, którzy mogą przygotować unikalne i dostosowane do Twoich potrzeb materiały.

6. Czy moja strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?

Tak, Twoja strona będzie dostosowana nie tylko do urządzeń mobilnych, ale także do wszelkich innych urządzeń takich jak tablety czy laptopy. 

7. Czy będę mógł samodzielnie aktualizować treści na stronie po jej stworzeniu?

Tak, jedną z głównych zalet tworzenia stron internetowych w systemie takim jak WordPress jest to, że po zakończeniu projektu, możesz samodzielnie zarządzać i aktualizować treści na stronie. Zapewniamy, że interfejs użytkownika będzie intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, umożliwiając łatwe dodawanie, modyfikowanie oraz usuwanie treści, takich jak teksty, zdjęcia, czy aktualności. Ponadto oferujemy szkolenie po zakończeniu projektu, abyś mógł swobodnie i skutecznie zarządzać swoją stroną. Jeśli jednak będziesz potrzebować dodatkowego wsparcia czy bardziej złożonych aktualizacji, nasz zespół będzie dostępny, aby pomóc.

8. Jakie środki bezpieczeństwa zostaną zaimplementowane na mojej stronie?

Zapewniamy, że nasz zespół profesjonalnie zabezpieczy Twoją stronę, minimalizując ryzyko włamań hakerskich. Od momentu założenia naszej firmy, z dumą możemy stwierdzić, że żadna z tworzonych przez nas stron internetowych nie padła ofiarą włamania.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami!

ZADZWOŃ DO NAS

Nasz numer telefonu: 888-697-308

lub napisz do nas: biuro@digitix.pl
digitix logo

DIGITIX
ul. Kapitałowa 4
35-213 Rzeszów

NIP: 7941818713
REGON: 520659357

Zadzwoń do nas:
888-697-308

Napisz do nas:
biuro@digitix.pl

Copyright © 2023 DIGITIX - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności - Polityka Cookies

Scroll to top
Nasza strona karmi Cię ciasteczkami. Bez obaw - są bez kalorii! Jeśli wyrażasz na nie zgodę, kliknij przycisk "Akceptuj". Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij "Odrzuć". Dowiedz się więcej
Akceptuj
Odrzuć