Od freelancerów do agencji

Pomagamy firmom zwiększać sprzedaż w internecie. Robimy to poprzez tworzenie efektywnych strategii reklamowych oraz edukację właścicieli firm za pomocą indywidualnych konsultacji oraz treści branżowych. 

Social Media Marketing

Stworzeni dzięki doświadczeniu

Jesteśmy grupą specjalistów, która współpracowała ze sobą przez lata jako freelancerzy w różnych dziedzinach marketingu. Realizowaliśmy przy tym projekty dla firm każdego kalibru oraz agencji reklamowych. 

Poznaj, zrozum, działaj

Rozumiemy, że rozwijanie biznesu w sieci w dzisiejszych czasach jest niezwykle ciężkim oraz czasochłonnym zadaniem, ponieważ robimy to na co dzień w wielu branżach.

Jesteśmy tu, by Ci pomóc

Nie obiecamy Ci złotych gór - przeprowadzimy gruntowną analizę rynku, potencjału Twojego sklepu, siły konkurencji i zobrazujemy realne możliwości rozwinięcia Twojego biznesu w internecie. 

96% naszych klientów przedłuża z nami swoje umowy. 

Dlaczego właśnie my?

 Jasność działań - nie zamierzamy mieszać Ci w głowie, tylko oferujemy realne rozwiązania problemów i możliwe rezultaty

 Budujemy biznesy od zera - od stworzenia sklepu internetowego, poprzez wypromowanie marki jako jednego z liderów branży

 Stały kontakt i dostępność - aktywnie współpracujemy z naszymi klientami przy realizacji wszystkich kampanii w digital marketingu

 Współpracujemy tylko wtedy, kiedy możemy dowieźć rezultat - jeśli na etapie analizy okaże się, że Twoja oferta lub budżet nie pozwolą nam osiągnąć sukcesu w branży - dowiesz się tego za darmo i od razu! 

Nasze wyniki

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, co? Pokażemy Ci teraz wyniki niektórych z naszych kampanii w różnych obszarach marketingu internetowego - Google Ads, Facebook Ads czy SEO - niezależnie czego szukasz, dostarczamy wszędzie najlepsze rezultaty.

SEO

SEO - rezultaty

Rezultaty kampanii pozycjonowania w ciągu jednego roku

Facebook Ads

Rezultat jednej z wielu przeprowadzonych przez nas kampanii na Faebooku.

Google Ads

ads rezultat

Rezultat jednej z wielu przeprowadzonych przez nas kampanii Google Ads - 200 508,02 PLN przychodu przy koszcie 5442,76 PLN.

Google Ads

rezultat kampanii Google Ads

Rezultat jednej z wielu przeprowadzonych przez nas kampanii Google Ads - 200 508,02 PLN przychodu przy koszcie 5442,76 PLN

Nie czekaj - zacznij sprzedawać więcej
nim zrobi to Twoja konkurencja